Cartea mică: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Jump to search
| Linia 11: | Linia 11: | ||
| 38 || [[38 - Stai lângă Iehova|Stai lângă Iehova]] | | 38 || [[38 - Stai lângă Iehova|Stai lângă Iehova]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 49 || [[49 - Armaghedon]] | + | | 49 || [[49 - Armaghedon|Armaghedon]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 18 august 2020 16:15
| Număr | Titlu |
|---|---|
| 4 | Cuvântul adevărului |
| 8 | Bucurie în serviciu |
| 17 | Dați laudă lui Iehova |
| 38 | Stai lângă Iehova |
| 49 | Armaghedon |