Cartea mică: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Jump to search
| Linia 21: | Linia 21: | ||
| 60 || [[60 - Măreața comoară a serviciului|Măreața comoară a serviciului]] | | 60 || [[60 - Măreața comoară a serviciului|Măreața comoară a serviciului]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 11 || [[11 - Încearcă-mă, Doamne! ( | + | | 11 || [[11 - Încearcă-mă, Doamne! (Psalm 26)|Încearcă-mă, Doamne! (Psalm 26)]] |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 29 septembrie 2020 05:34
| Cartea „mică” | |
|---|---|
| Număr | Titlu |
| 4 | Cuvântul adevărului |
| 8 | Bucurie în serviciu |
| 17 | Dați laudă lui Iehova |
| 25 | Înainte, Spre Biruință! |
| 29 | Curaj! Înainte! |
| 38 | Stai lângă Iehova |
| 49 | Armaghedon |
| 60 | Măreața comoară a serviciului |
| 11 | Încearcă-mă, Doamne! (Psalm 26) |