Cartea mare: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Jump to search
| Linia 41: | Linia 41: | ||
| 233 || [[233 - Clipă fericită|Clipă fericită]] | | 233 || [[233 - Clipă fericită|Clipă fericită]] | ||
|- | |- | ||
| + | | 114 || [[114 - Vremuri mai bune|Vremuri mai bune]] | ||
| 114 || [[114 - Vremuri mai bune|Vremuri mai bune]] | | 114 || [[114 - Vremuri mai bune|Vremuri mai bune]] | ||
|-} | |-} | ||
Versiunea de la data 21 septembrie 2020 22:33
| Număr | Titlu | ||
|---|---|---|---|
| 9 | Dumnezeu ne este armă | ||
| 33 | Mântuire deplină | ||
| 17 | Inima Sa Bună | ||
| 29 | O ce vedenie măreață | ||
| 119 | Făr' de Tin' nu-i viață | ||
| 121 | Laudă, Suflete, pe Domnul! | ||
| 131 | În sânul stâncii | ||
| 154 | Scăparea este aproape | ||
| 160 | Lauda Regelui | ||
| 162 | În lumina Ta vedem lumina | ||
| 163 | Rugăciune | ||
| 168 | Sfatul Regelui | ||
| 205 | Prietenul păcătoșilor | ||
| 209 | Marea Izbăvire | ||
| 212 | Adăpost în „Stâncă” | ||
| 234 | Cu ochii Mei te sfătuiesc | ||
| 270 | Regele vine | ||
| 259 | Odihnă | ||
| 233 | Clipă fericită | ||
| 114 | Vremuri mai bune | 114 | Vremuri mai bune |