Cartea mare: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Jump to search
| Linia 71: | Linia 71: | ||
| 182|| [[182 - Viaţa mea este cânt măreţ|Viaţa mea este cânt măreţ]] | | 182|| [[182 - Viaţa mea este cânt măreţ|Viaţa mea este cânt măreţ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 186|| [[186 -Laudă pe Dumnezeu!|Laudă pe Dumnezeu!]] | + | | 186|| [[186 - Laudă pe Dumnezeu!|Laudă pe Dumnezeu!]] |
|- | |- | ||
| − | | 56|| [[ 56 -Tronu-Ţi regesc|Tronu-Ţi regesc]] | + | | 56|| [[ 56 - Tronu-Ţi regesc|Tronu-Ţi regesc]] |
|- | |- | ||
| − | | 216|| [[ 216 | + | | 216|| [[ 216 - Mângâierea noastră|Mângâierea noastră]] |
|-} | |-} | ||
Versiunea de la data 3 noiembrie 2020 06:24
| Număr | Titlu |
|---|---|
| 9 | Dumnezeu ne este armă |
| 33 | Mântuire deplină |
| 17 | Inima Sa Bună |
| 29 | O ce vedenie măreață |
| 119 | Făr' de Tin' nu-i viață |
| 121 | Laudă, Suflete, pe Domnul! |
| 131 | În sânul stâncii |
| 154 | Scăparea este aproape |
| 160 | Lauda Regelui |
| 162 | În lumina Ta vedem lumina |
| 163 | Rugăciune |
| 168 | Sfatul Regelui |
| 205 | Prietenul păcătoșilor |
| 209 | Marea Izbăvire |
| 212 | Adăpost în „Stâncă” |
| 234 | Cu ochii Mei te sfătuiesc |
| 270 | Regele vine |
| 259 | Odihnă |
| 233 | Clipă fericită |
| 114 | Vremuri mai bune |
| 38 | Veniţi Să-L Lăudăm! |
| 8 | Mântuitorul mă duce |
| 35 | Mântuire fără asemănare |
| 108 | Temelia noastră tare |
| 123 | Cugetare |
| 49 | Fie voia Ta! |
| 188 | Mai aproape de Tine! |
| 303 | Biruinţa dreptăţii! |
| 91 | Cu Cristos! |
| 172 | Ce mântuitor! |
| 297 | Doamne, fie cum tu voiești! |
| 54 | Ocrotirea lui Dumnezeu pentru noi |
| 45 | Arvuna consacrării noastre |
| 182 | Viaţa mea este cânt măreţ |
| 186 | Laudă pe Dumnezeu! |
| 56 | Tronu-Ţi regesc |
| 216 | Mângâierea noastră |