Discuție:Congresul: Diferență între versiuni
Jump to navigation
Jump to search
| Linia 4: | Linia 4: | ||
!style="min-width: 200px" |Propunerea | !style="min-width: 200px" |Propunerea | ||
|- | |- | ||
| − | |A | + | |A very good |
|B | |B | ||
|C | |C | ||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 7 aprilie 2021 17:13
| Engleză | Română | Propunerea |
|---|---|---|
| A very good | B | C |